Žmogaus laikysena ribinėse situacijose

3 psl. / 1410 žod.

Ištrauka

Kiekvienas žmogus gyvendamas patenka į keblias situacijas, kuriose kartais reikia priimti itin greitus ir ne viesiems tinkančius sprendimus. Tokiais atvejais reikia pasitelkti šaltą protą, bet labai dažnai nugali pirminiai impulai bei jausmai. Su sunkumais susiduria visi, be jokių išimčių, bet juk yra sakoma: „Tai, kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresnius“. Po sunkių išgyvenimų reikia mokėti atsitiesti, o tai reikalauja didelių valios pastangų, stipraus charakterio. Apie žmogaus laikyseną ribinėse situacijose kalba ir lietuvių rašytojai. Šiandien norėčiau aptarti Vinco Krėvės, Balio Sruogos ir Antano Škėmos požiūrį į žmogų, kai jis atsiduria tokioje situacijoje į kurią pakliūti nenorėtų niekas.


Reziumė

Autorius
klenkauskaite
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 6, 2016
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
3 psl.

Susiję darbai

Ribinių situacijų poveikis

Literatūra Rašinys 2019 m. mirabela
Kalba „Ribinių situacijų poveikis“ 12 klasės lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai. Su šia kalba įskaitoje buvo gautas dešimtukas.

Asmenybės laikysena ribinėse situacijose

Literatūra Rašinys 2018 m. vanesa_
Autoriai: Balys Sruoga, Vincas Krėvė Mickevičius, Bronius Krivickas, Francas Kafka. Visi individai susiduria su sunkumais, tačiau ne kiekvienas sugeba su jais susitvarkyti.