Ar pritartumėte žodžiams: „...žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/ Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė, „Faustas“)?

1 psl. / 400 žod.

Ištrauka

Retas žmogus tikrąjį kelią randa iškarto, tik patyręs daugybę išgyvenimų, padaręs daug klaidų ir iš jų pasimokęs žmogus atranda savąjį doros kelią. Pagaliau tas ilgai ieškotas ir atrastas kelias, sugadinęs sveikatą , žinantis skausmo pojūtį ir matęs ašarų, būna labai saldus ir svarbus. Įgauta patirtis išlieka visam gyvenimui. Tad ar tikrai būna tokių , kurie savojo kelio tiesiog neranda? Ar būna tokių kurie paklysta ?


Reziumė

Autorius
eckis
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 9, 2016
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
1 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
geras

Susiję darbai

Kalbotyros mokslų atstovas Deividas Kristalas teigia: ,,Pabandykite įsivaizduoti, kas nutiktų, jeigu anglų kalba ir toliau plistų kaip iki šiol. Galbūt kada nors tai būtų vienintelė kalba, kurios reikėtų mokytis , o jei taip nutiktų, tai būtų didžiausia pasaulį kada nors ištikusi nelaimė. Ar pritartumėte šiai minčiai? Argumentuokite savo požiūrį

Literatūra Rašinys eha112
Be abejo, tai būtų kada nors pasaulį ištikusi labai didelė nelaimė. Aš visiškai pritariu kalbotyros mokslų daktaro minčiai ir pabandysiu argumentuoti kalbininko mintį...

Ar vaikystėje / paauglystėje susiformavęs įprotis rašyti trumpąsias mobiliojo telefono žinutes be skyrybos ženklų, be didžiųjų raidžių, be diakritinių ženklų, vartojant netaisyklingas arba mažai žinomas santrumpas gali pakenkti jaunosios kartos rašymo įgūdžiams? Argumentuotai išsakykite savo požiūrį.

Literatūra Rašinys 2015 m. laukineorchideja
Tai 12-os klasės lietuvių kalbos įskaitos tema (nr. 7) apie netaisyklingų mobiliųjų žinučių įtaką jaunimo raštingumui.