Naujų interneto paslaugų kūrimo dėsningumai
Ištrauka
Temos aktualumas. Elektroninis verslas apima ne tik elektroninę komerciją, prekių pardavimą ir paslaugas, bet ir vidinius verslo procesus: gamybą, žaliavų ir komponentų valdymą, naujų produktų ir paslaugų kūrimą bei tobulinimą, rizikos, finansų, informacijos ir žmogiškųjų išteklių valdymą. Taikant elektroninio verslo sprendimus atsiveria galimybės internetą naudoti vidiniams įmonės struktūros ir verslo procesams tvarkyti bei plėtoti, tolimiems padaliniams ar antrinėms įmonėms suartinti, centralizuotiems informacijos ištekliams perduoti. Naudojant elektroninio verslo sprendimus padidėja iš interneto gaunama nauda nuo minimalios komunikacijos iki aukšto lygio klientų aptarnavimo bei darbo vietų optimizavimo. Nusprendus vystyti ir plėtoti įmonės veiklą, pasirenkami ir elektroninio verslo sprendimai, suteikiantys veiklos optimizavimo priemones.
Šiuo metu Lietuvoje įdiegta ir sėkmingai veikia daug įvairių elektroninio verslo sprendimų, pavyzdžiui, internete bankininkystės sistemos. Jų įvairialypė nauda akivaizdi: klientas gali naudotis banko paslaugomis neužsukdamas į banką, o šis gali mažinti klientų aptarnavimo išlaidas. Kitas pavyzdys - informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) produktų didmenininkų sukurtos prekių automatinio užsakymo sistemos, leidžiančios pirkėjams internete savarankiškai įvertinti asortimentą, kiekius, suformuoti užsakymus ir perduoti juos tiesiai į tiekėjo apskaitos sistemą. Elektroninio verslo sistemas įsidiegusios bendrovės teigia, kad automatizuotos užsakymų sistemos leidžia ne tik geriau aptarnauti klientus, bet ir išlaisvina darbuotojus nuo rutininių darbų. Suprantama, įvairiose veiklos srityse elektroninio verslo nauda nevienoda: esama atvejų, kai tinkamai neįvertinusios rinkos ypatybių įmonės nepajėgia susigrąžinti į elektroninio verslo sprendimus investuotų lėšų.
Taigi sėkmingas elektroninis verslas leidžia įmonei, naudojant visas internete galimybes, sujungti pardavėjų, platintojų pirkėjų ir darbuotojų, dirbančių visame pasaulyje, veiklą ir funkcijas. Elektroninis verslas yra tiesiog verslas. Klientas yra visada klientas - nesvarbu, ar jis perka prie įprasto, ar prie elektroninio prekystalio. ITT nėra nieko vertos, jei nėra pagrįstos stipriu elektroninio verslo modeliu.
Darbo objektas – interneto paslaugos.
Darbo tikslas – išanalizuoti naujų interneto paslaugų kūrimo dėsningumus.
Darbo uždaviniai:
- aptarti elektroninio verslo sampratą bei privalumus;
- aptarti elektroninių paslaugų teorinius aspektus;
- išanalizuoti naujų interneto paslaugų kūrimo aspektus.
Darbo metodai: literatūros šaltinių analizė.
Turinys
- ĮVADAS
- 1. ELEKTRONINIS VERSLAS IR JO PRIVALUMAI
- 2. ELEKTRONINĖS PASLAUGOS
- 3. NAUJŲ PASLAUGŲ KŪRIMAS
- IŠVADOS
- LITERATŪRA
Reziumė
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Rgs 25, 2015
- Publikuotas
- 2011 m.
- Apimtis
- 18 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų