Kodėl vienus žmones laikote tik pažįstamais, o kitus - draugais?

4 psl. / 1374 žod.

Ištrauka

Dar prieš mūsų erą, žymus graikų filosofas Aristotelis rašė: „Draugystė – tai reikalingiausias gyvenime dalykas. Niekas nenorėtų gyventi be draugų, nors ir turėtų visas gėrybes“ (Nikomacho etika VIII, 1155 a). Kitas taip pat labai žymus filosofas, bet jau romėnas, Ciceronas, remdamasis savo patirtimi sakė, kad artimiausias bičiulis yra tas, su kuriuo užaugta, daug patirta ir išgyventa. Taigi draugystė– tai stiprus, žmones tarpusavyje jungiantis ryšys. Tai yra didelė, ir svarbią vietą žmogaus gyvenime užimanti vertybė. Draugystė paprastai suprantama kaip ypatingas ryšys tarp žmonių, kurie bendrauja tam tikrą laiko tarpą ir turi stiprų ryšį tarpusavyje.


Reziumė

Autorius
Studentas.
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 4, 2023
Publikuotas
2023 m.
Apimtis
4 psl.

Susiję darbai

Mokslininkai spėja, kad XXI amžiaus pabaigoje iš 7 tūkstančių šiandien pasaulyje egzistuojančių kalbų ir dialektų liks mažiau negu pusė. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais,pasamprotaukite, kodėl vienos kalbos yra populiarios, tampa netgi tarptautinio bendravimo kalbomis, o kitoms kyla grėsmė išnykti.

Literatūra Rašinys 2015 m. emilituks
Tautos kultūra - abstrakti sąvoka, tačiau visgi, kaip galėtume ją įvardyti? Tradiciniu maistu, šventėmis, tautiniais rūbais, papročiais? Ne. Svarbiausia yra kalba. Juk ji...