Japonijos vaikų rašytojas Shigeo Vatanabė rašė: „Jei kiekvienas vaikas turėtų bent po vieną knygą, pasaulyje nesutarimų būtų daug mažiau.“ Išsakykite savo nuomonę, kurios trys knygos geriausiai tiktų šiai minčiai pagrįsti
Ištrauka
Pasaulyje vis dažniau keliami klausimai, kodėl jaunimas neskaito knygų? Kas keičia jos vietą? Jaunimas dabar mieliau renkasi žiūrėti filmus, knygos ekranizacijas, nors iš tiesų filmas retai perteikia tai, ką autorius norėjo pasakyti. Tik skaitant knygą, galima įsijausti į ją visa širdimi ir išgyventi tai, ką patyrė ir išgyveno knygos veikėjai. Knygų skaitymas visuomet buvo įdomus užsiėmimas, tačiau kai šiandien visuomenei siūloma visko tiek daug, tame tarpe lėkštų filmų, televizijos laidų, gyvenimus užvaldo socialiniai tinklai, naujosios technologijos, nepastebimai nebelieka laiko knygų skaitymui. Knygų skaitymas tikrai praturtina žmones ir daro juos protingesniais. Skaitymo nauda iš tiesų didžiulė, labai gaila, jog tai supranta ne visi.
Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo, jos suteikia peno apmąstymams bei duoda atsakymus į taip rūpimus klausimus. Skaitymas skatina mąstymą. Priešingai nei televizija, knygos mus priverčia mąstyti. Norint suprasti vieną ar kitą knygos mintį, epizodą, mūsų smegenys turi nuolat galvoti, todėl skaitymas skatina daugiau mąstyti ir padeda tapti protingesniais. Knygos - pagrindinė mokymosi priemonė. Knygų yra prirašyta įvairiausiomis temomis ir klausimais, jos padeda lengviau ir paprasčiau paaiškinti ir įsisavinti įvairius dalykus. Knygose perskaitoma informacija paprastai turi daugiau naudos nei diskusijos ar kiti mokymosi būdai. Praturtinamas žodynas.
Reziumė
- Autorius
- tadasszz
- Tipas
- Rašinys
- Dalykas
- Literatūra
- Kaina
- €1.89
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Bir 6, 2018
- Publikuotas
- "Informacijos neturime"
- Apimtis
- 2 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų