Koks yra vaizduojamas tėvo paveikslas lietuvių literatūroje ir jo santykis su šeima? Pateikite savo nuomonę ir pagrįskite ją konkrečiais pavyzdžiais
Ištrauka
Potemės pavadinimas - Koks yra vaizduojamas tėvo paveikslas lietuvių literatūroje ir jo santykis su šeima? Pateikite savo nuomonę ir pagrįskite ją konkrečiais pavyzdžiais.
Sąvokos/raktiniai žodžiai – tėvo paveikslas, lietuvių literatūroje, santykis, šeima, pagrįskite
Pagrindinė mintis – Lietuvių literatūroje dažnai vaizduojamas tėvo paveikslas.
Įžanga - Dažnai tėvas šeimoje - stipriausias asmuo, turintis stipriausią įtaką šeimai. Jis yra aukščiausias, šeimos galva. Visada priima svarbiausius sprendimus, pamaitina savo šeimą, ugdo ją. Šių dienų pasaulyje ir literatūroje susidurtiame su įvairiausiais tėvų paveikslais – nuo mylinčio, rūpestingo, švelnaus iki girtuokliaujančio, smurtaujančio, nusivylusio gyvenimu ar netgi prisiimančio visiškai, įprastai tėvui nebūdingas, savybes, kaip namų ruoša, moteriškas gyvenimo būdas, apsikeičiant vaidmenimis šeimoje su moterimi. Tradicinėje lietuvių literatūroje tėvas vaizduojamas šiek tiek kitaip, kaip ir jo santykiai su šeima. Todėl šiandien, remdamasis tokių tradicinės lietuvių literatūros rašytojų, kaip Jono Biliūno, Antano Škėmos bei Mariaus Katiliškio kūriniais glaustai, išreikšdamas savo nuomonę apžvelgsiu vaizduojamą tėvo paveikslą, jį išnagrinėsiu ir aptarsiu jo santykį su šeima, pavaizduotą šiuose kūriniuose.
Reziumė
- Autorius
- nejuste
- Tipas
- Rašinys
- Dalykas
- Literatūra
- Kaina
- €1.89
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Rgs 28, 2016
- Publikuotas
- "Informacijos neturime"
- Apimtis
- 4 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų