Klasicizmas muzikoje

10 skaidr.

Ištrauka

Klasicizmas – tai meno stilius, muzikoje vyravęs Europos šalyse 1750–1820 metais. Šis stilius pirmiausia susiformavo Prancūzijoje, o vėliau paplito ir kitose Europos šalyse. Po puošnaus, monumentalaus baroko klasicistai siekė paprastumo, aiškumo, natūralumo. Jie siekė atgaivinti senovės Graikijos meno grožio supratimą. Tai ypač aiškiai matoma klasicizmo architektūroje, kur atpažįstame antikos statinių elementus (ypač kolonas), kurie grupuojami griežtai simetriškai. Simetrija tapo ir kitų klasicizmo meno šakų (taip pat ir muzikos) formų pagrindu. Klasicizmo muzikai būdinga: formos aiškumas, simetrija, paprastumas.


Turinys

  • Kas yra klasicizmas, kuriame amžiuje vyravo
  • Klasicizmo garsus kūrėjai muzikoje
  • Kaip atsirado klasicizmas muzikoje

Reziumė

Autorius
lululu22
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Muzika
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 12, 2016
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
10 skaidr.

Susiję darbai

Muzikos istorija

Muzika Paruoštukė 2013 m. liggg
Paruoštukė kontroliniams darbams bei egzaminui iš muzikos istorijos dalyko. Pristatomi Antikos laikų muzika ir instrumentai, graikų teatras, antikinė drama, kompozitoriai, epochos ir kt.

Aukojimosi motyvas muzikos atlikėjo karjeroje

Muzika Diplominis darbas 2016 m. riuzavaa
Mokslinėje literatūroje sėkmingos karjeros sąvoka apibrėžiama įvairiai: kaip sukaupti pozityvūs darbinės veiklos ir psichologiniai rezultatai (Seibert, Kraimer, Liden, 2001), kaip objektyviai ir subjektyviai...