Operacinės sistemos
Ištrauka
Šiuolaikiniame pasaulyje gausu įvairių operacinių sistemų modelių. Kai kurie iš jų naudojami komercinėse ar atvirojo kodo[1] sistemose, o kiti yra sukurti universitetuose, remiantis naujomis projektavimo idėjomis. Kiekvieno tipo operacinė sistema turi savo stiprių ir silpnų vietų, ir tai daro jas tinkamas skirtingo tipo techninei įrangai ar skirtingiems vartotojų tikslams.
Šiuo metu, greitai besivystant techninei įrangai – kompiuteriams, telefonams ir visai aparatūrai, reikalaujančiai operacinės sistemos, kinta ir juos valdanti operacinė sistema. Senesnės operacinės sistemos vis dar naudoja seno tipo techninę įrangą ir veikia gana stabiliai. Naujos, modernios operacinės sistemos naudoja šiuolaikinę techninę įrangą ir pasižymi dideliu funkcionalumu ir gebėjimu patenkinti vartotojų lūkesčius.
Taigi ir 2014 metai ne išimtis technologijose. Kuo šie metai buvo dosnus modernizuojant operacines sistemas, ką naujo pateikė kūrėjai ir kuom pradžiugino vartotojus, pabandysime apžvelgti šiame darbe.
[1] Atvirojo kodo programa – dažniausiai nemokama programa, laisvai prieinama interneto platybėse, galima platinti ir modifikuoti.
Turinys
- Užduotis3
- Įvadas4
- 1. Operacinė sistema5
- 2. Windows 8.1 operacinė sistema6
- 3. „Red Star“ operacinė sistema8
- 4. „iOS 7.1.1“ atnaujinimas9
- 5. Anoniminė operacinė sistema „Tails 1.0“10
- 6. Windows 10 Technical Preview11
- 7. Android 5.0 Lollipop13
- 8. Windows 10 Technical Preview atnaujinimas15
- 9. Windows 10 Technical Preview nauja versija16
- Išvados17
- Literatūros ir šaltinių sąrašas18
Reziumė
- Autorius
- ankeris
- Tipas
- Referatas
- Dalykas
- Informatika
- Kaina
- €2.67
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Geg 1, 2015
- Publikuotas
- 2015 m.
- Apimtis
- 18 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų