Valstybės saugumo departamento veiklos efektyvumas

11 psl. / 2067 žod.

Ištrauka

Kiekviena institucija visuomenėje atlieka skirtingus vaidmenis ir pagal tai užsitarnauja vienokį ar kitokį visuomenės vertinimą. Ne išmitis ir viena iš Lietuvos saugumo ir reguliavimo institucijų – Valstybės saugumo departamentas. Institucijos struktūra susideda iš veiklos planavimo ir ryšių su nacionalinį saugumą užtikrinančiomis institucijomis, valstybės paslapčių apsauga, Valstybės saugumą įtakojančių procesų stebėsena bei žvalgybos ir kontražvalgybos operacijų vykdymu.
Mano darbo tikslas išanalizuoti Valstybės saugumo departamento veiklos efektyvumą. Šiam tikslui pasiekti išsikėliau 4 uždavinius: 1) apibrėžti Valstybės saugumo departamentą; 2) aprašyti institucijos veiklos sritis; 3) išanalizuoti institucijos veiklos efektyvumą; 4) pateikti galimus problemos sprendimo būdus.
Uždaviniams įgyvendinti darbas yra skirstomas į keturias skyrius. Naudojamas analizės metodas. Darbe remiamasi įvairia paskaitų literatūra, naudojamasi interneto naujienų portalų straipsniais, internete rastais dokumentais, teisės aktais, metodinėmis priemonėmis, apibrėžiančiomis Lietuvos Valstybės saugumo departsmento institucijos funkcijas ir kt.


Turinys

  • Įvadas3
  • 1.Institucijos apibrėžtis4
  • 2.Veiklos sritys5
  • 3.Veiklos efektyvumas8
  • 4.Galimi problemos sprendimo būdai9
  • Išvados10
  • Literatūros ir šaltinių sąrašas11

Reziumė

Autorius
miliaa9
Tipas
Referatas
Dalykas
Viešasis administravimas
Kaina
€2.28
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Gru 6, 2013
Publikuotas
2013 m.
Apimtis
11 psl.

Susiję darbai

Policijos departamento veiklos analizė

Viešasis administravimas Referatas 2011 m. brigita
Įvadas Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos yra policijos įstaiga, padedanti policijos generaliniam komisarui formuoti policijos veiklos strategiją ir kontroliuoti jos įgyvendinimą, taip...

Valstybės tarnautojų mokymų efektyvumas X miesto savivaldybėje

Viešasis administravimas Diplominis darbas 2014 m. lari666
Temos aktualumas. Politinių, ekonominių, socialinių, technologinių, kultūrinių pokyčių nulemtos naujos XXI a. užduotys iš valstybės institucijose dirbančių valstybės tarnautojų reikalauja profesionalumo, tiesiogiai veikiančio...