Vilniaus tardymo izoliatoriaus vykdomos programos bausmių sistema: 2012-2013 m. analizė
Ištrauka
Lietuvoje yra nemažai biudžetinių įstaigų, kurios yra išlaikomas iš valstybės asignavimų bei kitų pajamų. Tai tokios įstaigos kaip mokyklos, ligoninės, poliklinikos, įvairūs departamentai, transporto, švietimo, sveikatos, ūkio. Tarp šių įstaigų yra ir įkalinimo, pataisos namai, kitaip vadinami tardymo izoliatoriais. Kalėjimas – pastatas arba jo dalis su izoliuotomis patalpomis nuteistiesiems laisvės atėmimu laikyti, bet kokioskalinimo patalpos.Lietuvoje atsirado LDK laikais. Kunigaikščių ir didikų pilyse buvo įrengiamos kalinimo vietos – dažniausiai bokštai ir požemiai. Kaliniai dažniausiai buvo grandinėmis prirakinti prie sienų. Už laikymą ir maitinimą iš kalinių buvo imamaskalinių mokestis. Lietuvoje šiuo metų yra apie 10 pataisos namų. Savo darbe ketinu aptarti Vilniaus tardymo izoliatoriaus veiklą ir vykdomą programą bausmių sistema. Darbo tikslas – išnagrinėti Vilniaus pataisos namų veiklą bei vykdomą programą bausmių sistema.Darbo uždaviniai:1. Pateikti Vilniaus tardymo izoliatoriaus istoriją;2. Apibūdinti Vilniaus tardymo izoliatoriaus veiklą;3. Išnagrinėti Vilniaus tardymo izoliatoriaus vykdomą programą bausmių sistema.Darbo metodai: įvairių informacijos šaltinių analizė, duomenų apdorojimas ir vertinimas, bendrų rezultatų grafinis vaizdavimas.Darbo struktūra: darbą sudaro trys skyriai: pirmajame aprašytas Vilniaus pataisos namų personalas, veiklos tikslas bei atliekamos funkcijos; antrajame skyriuje išanalizuota Vilniaus pataisos namų 2012 – 2013 m. veiklai skiriamų asignavimų dinamika ir struktūra; trečiajame skyriuje atlikta Vilniaus pataisos namų vykdomos programos „Bausmių sistema“ analizė.
Turinys
- Lietuvoje yra nemažai biudžetinių įstaigų, kurios yra išlaikomas iš valstybės asignavimų bei kitų pajamų. Tai tokios įstaigos kaip mokyklos, ligoninės, poliklinikos, įvairūs departamentai, transporto, švietimo, sveikatos, ūkio. Tarp šių įstaigų yra ir įkalinimo, pataisos namai, kitaip vadinami tardymo izoliatoriais. Kalėjimas – pastatas arba jo dalis su izoliuotomis patalpomis nuteistiesiems laisvės atėmimu laikyti, bet kokioskalinimo patalpos.
- Lietuvoje atsirado LDK laikais. Kunigaikščių ir didikų pilyse buvo įrengiamos kalinimo vietos – dažniausiai bokštai ir požemiai. Kaliniai dažniausiai buvo grandinėmis prirakinti prie sienų. Už laikymą ir maitinimą iš kalinių buvo imamaskalinių mokestis. Lietuvoje šiuo metų yra apie 10 pataisos namų. Savo darbe ketinu aptarti Vilniaus tardymo izoliatoriaus veiklą ir vykdomą programą bausmių sistema.
- Darbo tikslas – išnagrinėti Vilniaus pataisos namų veiklą bei vykdomą programą bausmių sistema.
- Darbo uždaviniai:
- 1. Pateikti Vilniaus tardymo izoliatoriaus istoriją;
- 2. Apibūdinti Vilniaus tardymo izoliatoriaus veiklą;
- 3. Išnagrinėti Vilniaus tardymo izoliatoriaus vykdomą programą bausmių sistema.
- Darbo metodai: įvairių informacijos šaltinių analizė, duomenų apdorojimas ir vertinimas, bendrų rezultatų grafinis vaizdavimas.
- Darbo struktūra: darbą sudaro trys skyriai: pirmajame aprašytas Vilniaus pataisos namų personalas, veiklos tikslas bei atliekamos funkcijos; antrajame skyriuje išanalizuota Vilniaus pataisos namų 2012 – 2013 m. veiklai skiriamų asignavimų dinamika ir struktūra; trečiajame skyriuje atlikta Vilniaus pataisos namų vykdomos programos „Bausmių sistema“ analizė.
Reziumė
- Autorius
- ivonaa
- Tipas
- Referatas
- Dalykas
- Viešasis administravimas
- Kaina
- €2.15
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Rgs 25, 2014
- Publikuotas
- 2013 m.
- Apimtis
- 13 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų