Viešoji elektrinė miestų transporto priemonė - troleibusas
Ištrauka
Troleibusai jau seniai yra vieni pagrindinių miesto transporto priemonių. 1930m. – 1940m. troleibusai buvo laikomi labiausiai perspektyviais pakeičiant gatvių tramvajus. Tačiau jų populiarumas ėmė mažėti 1950 m., kai dyzeliniai varikliai tapo ekonomiškesniu variantu, o troleibusu "nelankstumo" ir fiksuotos jų infrastruktūros problemos tapo suvokiamos kaip trūkumas. Tuo metu bet kokie aplinkosaugos klausimai nebuvo keliami. Dauguma troleibusų elektrinių variklių buvo pakeisti dyzeliniais.
1970 m. - naftos tiekimo krizės metai - pakeitė procesą. Nuo tada, pradėta galvoti, kad reikia gerinti miesto viešąjį transportą ir didinti informuotumą apie aplinkosaugos problemas - tai sukėlė susidomėjimą troleibusų technologija. Buvo plėtojamos esamos sistemos ir iš naujo įrengiamos ir atidaromos naujos.
Šiuo metu visame pasaulyje daugiau nei 400 miestų naudoja troleibusų sistemas. Daugiausiai pasaulyje troleibusų turinti šalis – Rusija – turinti daugiau nei 14 tūkst. transporto priemonių. Organizuojami tyrimai kiekviena kartą leidžia patobulintį ir pagerinti troleibusų sistemas, bei jų patogumą keleiviams, siekiant išplėsti šios transporto priemonės naudojimą visame pasaulyje.
Turinys
- 1. ĮVADAS3
- 2. TROLEIBUSŲ ENERGIJOS TIEKIMAS4
- 3. ŠIUOLAIKINĖ TROLEIBUSŲ TECHNOLOGIJA5
- 4. PALYGINIMAI6
- 5. PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI8
- 6. IŠVADOS9
Reziumė
- Autorius
- amber
- Tipas
- Referatas
- Dalykas
- Inžinerija
- Kaina
- €2.15
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Sau 14, 2014
- Publikuotas
- 2011 m.
- Apimtis
- 12 psl.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų