Ar išsilavinimas – vertybė?

2 psl. / 584 žod.

Ištrauka

Protas – suvokimas to, ką matai, girdi ir jauti. Suvokdamas šiuos jutimus, žmogus gali lavinti save, mokytis, kurti. Pačiais seniausiais laikais, žmonės nežinojo ir tikriausiai net negalvojo, kad ateis diena, kai pasaulis bus toks modernus, apsuptas išmaniųjų technologijų, kurios padės žmonijai gyvuoti. Ir kas gi yra kaltas dėl šių visų naujovių? Vienareikšmiškai – išsilavinimas. Nes tik išsilavinusio žmogaus dėka, pasaulis keičiasi, atsiranda vis naujesnių, žmogui praversiančių dalykų.

                      Kiekvienas iš mūsų yra kažko mokomas nuo pat mažens. Naujagimiai mokomi kalbėti, vėliau – vaikščioti. Vyresni vaikai - savarankiškai atlikti tam tikrus dalykus, vėliau jie pradeda mokytis mokykloje, kurioje įgyja dar daugiau žinių. Galiausiai jie baigia universitetus, kolegijas ar kitas aukštąsias mokyklas. Sukaupę didelį žinių bagažą, užaugę vaikai susiranda gerus darbus. Taip jie užsidirba pragyvenimui ir motyvuoja save siekti savo tikslų, kurti naujus dalykus.


Reziumė

Autorius
valekrun1
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 9, 2020
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
2 psl.

Susiję darbai

Anot literatūrologo, rašytojo regimanto tamošaičio, ,,Atsiremdami į klasiką mes daromės tiesūs, teisingi, mūsų mintis atranda tikrąsias vertybes ir per jas randame kelią į kitą žmogų“. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Literatūra Rašinys kristale10
Gyvename moderniame informacinių technologijų amžiuje, kuriame, deja, knygoms vietos lieka vis mažiau. Televizija, kompiuteriai, mobilieji telefonai pastaruoju metu daug labiau vertinami nei knygų...