mtDNR sekų panaudojimas Vulpes vulpes filogeografiniuose tyrimuose
Ištrauka
I tyrimas
>Japonijos raudonoji lapė yra suskirstyta į 2 grupes, tai rodo, jog Blakiston’o linija yra natūralus, tačiau veiksmingas barjeras, nes Hondu haplotipų pogrupis buvo artimesnis haplotipui iš Rusijos nei Hokaido haplotipams.
>Kadangi genetinis skirtumas tarp grupių buvo 0.023-0.040 (2.7% vidutiniškai), pagal skaičiavimus šios grupės atsiskyrė prieš 1.4 milijonų metų. >
>Rasti keli vienodi haplotipai tarp Hokaido ir Primorės indvidų, parodo, jog palyginus neseniai Raudonoji lapė galėjo būti reintrodukuota iš Rusijos.
II tyrimas
>Tarp Labradoro irNiufaundlendoFST irdA buvo vidutinio ar aukšto lygio,lyginantsuAvalonopusiasalio, centrinio regionoir šiaurės rytų pakrantės mėginiais,tačiaureikšmingai nesiskyrė nuo 0. Taigi mtDNR duomenys nepateikia genetinių įrodymų, patvirtinančiųporūšį kaip unikalų.
>Žema nukleotidų įvairovė ir aukštahaplotipų įvairovė rodo, jog galimai įvyko „butelio kaklelio“ efektas ir po jo sekanti populiacijos ekspansija prieš ~8600-9000 metų, kaip tuo metu atsitraukė ir ledynai.
>Kadangi populiacijos tarp Labradoro ir Niufaundlendo patikimai nesiskyrė, galima teigti, kad Niufoundlendas buvo kolonizuotas ar netgi rekolonizuotas per šiaurinį žemyno kelią bei galimai vyksta genų srautas.
Turinys
- Filogeografija
- Raudonoji lapė
- Tyrimas nr.1
- Tyrimo tikslas ir uždaviniai
- Įvadas
- Mėginių ėmimas
- DNR skyrimas ir realizavimas
- Filogenetinė analizė
- Rezultatai
- Išvados
- Tyrimas nr.2
- Tyrimo tikslas ir uždaviniai
- Įvadas
- Mėginių ėmimas
- DNR skyrimas ir realizavimas
- Duomenų analizė
- Rezultatai
- Išvados
- Naudoti šaltiniai
Reziumė
- Autorius
- dinamika99
- Tipas
- Prezentacija
- Dalykas
- Biologija
- Kaina
- €1.15
- Lygis
- Universitetas
- Įkeltas
- Geg 12, 2020
- Publikuotas
- 2019 m.
- Apimtis
- 29 skaidr.
Ne tai, ko ieškai?
Išbandyk mūsų paiešką tarp daugiau nei 16600 rašto darbų